Shánění peněz

Podle důležitosti potřeby pak lidé postupují někdy až příliš ukvapeně. V některých případech je to však omluvitelné. Odnesla-li jim vichřice střechu, je jasné, že je zde potřeba peněz silně naléhavá. Nelze čekat a peníze jsou potřeba skutečně rychle. Podobný případ je nový vůz. Myslím tím takový, na kterém je někdo z rodiny závislý, například někdo nechodící a tak podobně. Nemyslím tím případy, že někdo chce lepší auto, protože to staré už je okoukané.

Naléhavé situace vyžadují zvláštní ohledy a rychlé jednání. Člověk si tak peníze musí půjčit, ačkoli to nikdy v životě předtím neudělal. A tak navštíví jednoho příbuzného, druhého, pak kamarády, ale úspěch nikde. Zoufalý se tedy vrhne na banku. Ale ani zde nemá úspěch. Bankovní úředník mu po spoustě tahanic a papírování sdělil, že nemá dostatečný příjem na to, aby půjčenou částku splácel, a tudíž nedostane nic. A se vší uctivostí milého člobrdu pošle ke všem čertům.

mince

Do domu může každou chvíli začít pršet, nemocnou maminku nelze dopravit k lékaři, protože sanitku nedostane, a tak se to hroutí a padá všechno co může. Ale pozor člověče, zvedni hlavu a zbystři pozornost. Zajisté nevíš, co je to americká hypotéka bez doložení příjmu. To jsem si mohl myslet. Protože kdyby jsi to věděl, tak nemáš takové starosti.

bankovky

O tomto druhu půjčky se hodně mluví, a to velmi příznivě. Zde skutečně neuspěje pouze vyložený podvodník, nebo evidentní grázl. Všichni ostatní jsou bráni na milost a vždy se najde cesta, jak něco podniknout.

Takže nezoufejte a zkuste to i vy. Nic vás to stát nebude, všechny případné náklady, jsou-li vůbec jaké, na sebe bere firma. Vy jen uděláte, co vám řeknou a pak podepíšete smlouvu., Tedy samozřejmě jen tehdy, budete-li souhlasit s podmínkami. Pokud ano a podepíšete, máte peníze druhý den na účtu. A někdy se to stihne ještě i do večera téhož dne. Nu? Zkusíte to?

Podobné příspěvky