Jak na levné zboží

Sezónní zboží promodarky.cz je důležité, protože se prodává tak, jak lidé potřebují. Co byste si například počali s ledními bruslemi v létě? To asi nic moc. Proto se lední brusle prodávají v zimním období a letní věci v letním období. Já toto uznám, protože jsem měla brigádu v obchodě, kde se prodávalo právě sezónní zboží. A musím říct, že mě to hodně bavilo. Ze začátku jsem s tím měla docela velký problém. Víte, naučit se třeba tisíc zboží a popsat ho zákazníkovi taky není žádná sranda. Pamatuji si, jak jsem se měla naučit rozpoznat několik hokejek. Ze začátku jsem si řekla, že to bude hračka, ale když mi to vedoucí všechno ukázal, tak jsme byla vážně v šoku. Musím říct, že to bylo fakt složité. Lední hokejky se daly těžko rozpoznat. Jediné, co jsem uměla hned tak fakt, že jsem je uměla rozlišit od sezónního zboží. Věděla jsem, že hokejky jsou do zimního období. navíc mi bylo řečeno, že se taky dělí podle váhy a taky že jsou hokejky tak pro leváky a praváky. No docela to byla sranda. Vážně mi to trvalo hodně dlouho, a přitom to vypadalo vážně lehce.

I malá sleva se vyplatí.

Tady jde vidět, že i obyčejná práce v obchodě má svá úskalí a není nic jednoduché, protože ne každý je v tom odborník. Navíc sezónní zboží je složité v tom, že se taky musí řídit podle cen. Něco jsem měla zlevňovat podle dní, ale já v tom měla úplný zmatek. A tak se mi jistě nebudete divit, že jsem po pár měsících z brigády odešla. Vážně to nešlo a já byla neskutečně zoufalá, protože už i šéf byl na mě zlý a protivný.

Slevy se vyplatí!

Sezónní zboží je pro mě hrůza, ale zase chápu, že to tak být musí. Přeci nebudu v lednu, kdy je třeba mínus dvacet, kupovat luxusní drahé sportovní kolo. I když možná se to vlastně vyplatí, že sezónní zboží bývá většinou hodně levné. Prodejci se chtějí takto svého sezónního zboží zbavit, aby mohli prodávat novinky, které právě frčí a jsou moderní. Myslím, že jsem se poučila, že nic není jednoduché a že všechno potřebuje svého odborníka. A ten já tedy nejsem. A co vy? Využíváte sezónních slev?

Podobné příspěvky