Práce jako distributor léčiv

Distributor léčiv je ten, který rozváží zdravotnický materiál a léky. Rozváží je do všech lékáren, nemocnic, ale i dalších zdravotnických zařízení, jako je například senior centrum a další podobné. Myslím, že distributor léčiv je velmi zajímavá a perspektivní práce. Toto vím s jistotou, protože ji dělal můj přítel. Taky musím říct, že jsme se při jeho práci právě seznámili a jsme spolu i nyní. Je tomu již šest let, kdy jsem začala pracovat v lékárně ve skladu. On tam jezdil skoro každý den a vykládal nám do skladu léky. A já měla za úkol léky převzít, spočítat a zkontrolovat a poté je vkládat do různých, tomu určených polic.

Léky jsou velmi důležité pro celý svět

A jak jsem ho stále viděla a měla na očích, tak slovo dalo slovo a z nás byl pár. Poté jsem dala výpověď v práci a dělala jsem závozníka mému příteli, který stále distribuoval léčiva. Jak jsem s ním často jezdila, tak jsem si tu práci velmi oblíbila. Bavilo mě, jak je práce zábavná a že u nás nehrozí žádný stereotyp. Bavilo mě na ní, že se denně potkávám s lidmi. Můj přítel mi právě vyprávěl, že již má mnoho přátel, a to díky jeho práci distributora. Ačkoli se to zdálo neuvěřitelné, věřila jsem mu, protože jsem to všechno viděla na vlastní oči. Navíc se nepotkával jen s lidmi, které znal. Potkával i nové lidi a tím pádem si dělal další a další kontakty nebo přátelé.

Léky užívá mnoho lidí

Musím říct, že jsem jednu dobu i dost žárlila. Přeci se jen díky práci potkává hodně zdravotních sestřiček nebo dalších pomocnic v oboru zdravotnictví. A tak jsem se rozhodla, že bych práci závozníka vyměnila za práci distributora léčiv. Práce mě moc oslovila a bavila mě. Navíc jsem si řekla, že je to i dost zodpovědná práce, protože léky a další zdravotnický materiál je třeba každý den a záleží na tom zdraví. Proto jsem si řekla, že je to práce přesně pro mě. Ihned jsem si dala žádost o zaměstnání. A měla jsem štěstí. Do měsíce jsem měla svou vysněnou práci distributora léčiv. Víc jsem si přát nemohla. A pokud vás tato pozice zajímá více, podívejte se na náš web.

Podobné příspěvky