Mít velkou zahradu je opravdu velký luxus. Já sama mám opravdu velkou zahradu. A jsem s ní velmi spokojena. Má to opravdu mnoho výhod. U našeho domu máme velkou zahradu, takže máme taky velký bazén, ovšem ten bazén u baráku a na zahradě předtím nebyl. Máme ho teprve asi dva nebo tři roky, protože na bazén a letní koupání doma nedám dopustit. A musím říct, že údržba bazénu na velké zahradě je opravdu náročná. Kolikrát se nám stalo, že jsme museli celou vodu měnit. A to je opravdu škoda. Tam se vejde padesát tisíc litrů vody, takže si jistě představíte, jak je bazén opravdu velký. Bohužel já jsem tam akorát zapomněla dát nějaké čistidlo, myslím tím chlor. Takže bohužel se voda úplně rychle zkazila.

Mám ráda minimalismus.

Během asi týdne, takže to byla rychlá zkáza. Přítel mě málem přizabil. Byl úplně naštvaný na mě, tak jsem musela celou důvodu vylít a znovu hadicí dát čistou. To bylo peněz! Chci tam ale dát novou. Jenomže zase děti nadávaly, že je voda studená. Takže tady vidíte nějaké neshody s bazénem. Nicméně ale velká zahrada u velkého domů je perfektní. Moc mám ráda teplá rána, kdy vyjdu z domu, na velkou zahradu, kde se můžu odpočinout. Zahradu máme zvětšenou. Když jsme koupili náš velký dům, tak zahrada byla malá, naštěstí jsme ale kousek dokoupili. Byla jsem ráda, že jsme jí dokoupili, protože jsme mohli mít alespoň malou zahrádku na zeleninu.

Mám ráda velkou zahradu.

Moc ráda totiž pěstují zeleninu a ovoce. Takže u velkého domů se mi pěkně vyjímají jabloně a keříková rajčata a teď jsem za to velmi ráda. Navíc bydlení ve vlastním domě se zahradou má taky ty výhody, že nemusíme často venčit našeho malého pejska. On sám rád běhá po zahradě a moc si to užívá. Taky si nemohu vynachválit letní zahradní grilovačky. Ty naprosto zbožňuji, protože to beru jako symbol prázdnin a léta. Navíc grilování taky patří k velkým zahradám. A co vy? Taky rádi grilujete?

Podobné příspěvky