Dárky do 200Kč

K některým příležitostem se zkrátka patří přinést vhodný dárek. Ne vždy nám však finanční situace umožní pořídit to, co bychom rádi darovali. Pěkné dárky k různým příležitostem však seženete i do dvou set korun. Jaké to jsou?

Kniha

Že jsou knihy drahé? To jistě ano, ale ne, pokud víte, kde je koupit. Různá knihkupectví totiž mají přímo oddělení, kde seženete knihy se slevou. Na internetových stránkách různých knihkupectví jsou dokonce sekce, kde se prodávají knihy v akcích. Například v e-shopu Knihy Dobrovský často narazíte na akce typu vše za 99Kč, kde naleznete velký výběr knih za jednotnou cenu. Dále se pak vyplatí navštívit i e-shop Levné knihy, kde se knihy prodávají za mnohem nižší ceny, než v ostatních prodejnách. Podobné akce však seženete v e-shopech všech větších prodejen knih, jako jsou třeba Megaknihy, nebo Martinus.

stránky knihy

Dáreček pro miminko

Že jsou ceny oblečků pro miminka srovnatelné s cenami oblečení pro nás dospělé, to už jste si nejspíš všimli. Stále se však najdou obchody, kde toto pravidlo nezaznamenali, a koupíte zde oblečky pro miminko za pár korun. Například v Pepcu není nic neobvyklého na tom, že body pro kojence stojí okolo 69Kč, a ve slevě pak naleznete i kousky za 29Kč. Není od věci ani projít internetové outlety, kde jsou nové oblečky za cenu bazarových.

vánoční dárky

Balíček kosmetiky

Zde není řeč o hotových balíčcích, které stojí stokoruny , i tisíce. Balíček kosmetiky můžete vytvořit sami, a to větší, a za lepší cenu. Například v prodejnách drogerie DM sežnete přípravky značky Balea, jejichž kvalita je srovnatelná s dražšími značkami, ale ceny jsou překvapivě nízké. Do sady tak můžete dát sprchový gel s omamnou vůní sušenek Cookies za 22Kč, přihodit šampon a kondicionér, obojí po 22Kč, příjemně voňavý deodorant za 25Kč, a ještě vám zůstane na čokoládu, která balíček krásně doplní.

Podobné příspěvky