Zástěra s vlastním potiskem pro partnera, děti i kolegy v práci

Přemýšlíte o tom, jaký předmět nechat potisknout nějakým vtipným námětem, aby to byl vhodný dárek? Co třeba kuchyňská zástěra. Není to sice příliš obvyklé, jako bývají mikiny, trička nebo čepice, ale to neznamená, že se to jako dárek nehodí. Originální a vtipný potisk potěší každého, zde ovšem velmi záleží na osobním vkusu a nápaditosti.

kuchařka v zástěře

Pro manžela – manžel, který rád vaří, jistě ocení v kuchyni zástěru s potiskem vtipným, nebo třeba i svůdným. Můžete mu nabídnout potisk ve formě vašeho obličeje nebo postavy v plavkách, což pro něho může být inspirativní a zároveň vzrušující.

Pro přítelkyni – pro ženu je poměrně snadné vymyslet téma potisku. Zástěra s vlastním potiskem tak může získat docela zajímavou podobu uměleckého díla, pokud ji pojmete velkoryse, např. v duchu fotografií pokojových rostlin nebo krajiny, která dotyčnou ženu či dívku oslovuje, jako jsou horská panoramata, mořské příboje, květiny na louce, lesní porost, tropické palmy, motýli, různá zvířata, mořské ryby atp.

kuchyňské zástěry s potiskem

Pro kolegy v práci – darovat zástěru je možné i kolegyním či kolegům v zaměstnání, ale za předpokladu, že to bude vhodné, a že takový prezent opravdu přijmou. Jde to zejména tam, kde panují dobré kamarádské vztahy, a kde se lidé navštěvují i po pracovní době nebo spolu někam cestují či jezdí na dovolenou. Můžete to pojmout jako velkou recesi, třeba s fotkami vaší pracovní skupiny z vašeho pracoviště nebo z nějaké společné akce, což bude i skvělá památka.

Pro děti – i dětem můžete pořídit zástěru, pokud je baví vaření nebo alespoň výpomoc v kuchyni. U dětí je opět velmi mnoho možností, jak potisk pojmout. Mohou to být oblíbená zvířátka, postavičky z večerníčků, fotografie kamarádů, spolužáků či rodinných přátel. Pouze pamatujte na vhodnou velikost zástěr a také na jejich barvu. Vhodnější je, pokud si děti zástěru vyberou samy, a zvolí si i samy potisk, který by na ní chtěly mít.

Podobné příspěvky