Snižte množství odpadu a chraňte své nádobí

Je tu pomaličku léto, a to nám přináší možnost pořádat venkovní oslavy, grilování a párty. Pokud si vždycky zakládáte na tom, abyste měli všechno skvěle připravené, určitě dbáte zejména na stolování a prostření tabule. Jestli si libujete ve venkovních oslavách, určitě oceníte, když budete mít k dispozici nádobí, které přežije i bujarejší veselí. Dávno jsou pryč doby, kdy jedinou náhradou klasické skla a porcelánu byl ošklivý plast, který se špatně udržoval. U nás najdete všechno pro své stolování venku a klidně i uvnitř. U nás koupíte papírové kelímky na party https://www.goldpress.cz/produkty/party-produkty/party-stolovani/kelimky/ s mnoha potisky za příznivé ceny.

papírový kelímek jednorožec

Papírové kelímky jsou vyrobeny z několika vrstev papíru, díky čemuž jsou nejen ekologické, protože se rozloží, ale hlavně udrží veškeré vaše nápoje uvnitř. Nevodí tolik teplo, takže se nemusíte bát do nich nalít ani horký nápoj. Kelímky mají objem 300 ml, což je pro většinu lidí tak akorát. V našem e-shopu na vás čeká několik motivů – barevné obrázky, celobarevní kelímky, i jednodušší a střídmější designy, které neurazí ani drsné chlapy.
Naše kelímky jsou baleny po osmi kusech, můžete si nakombinovat různé vzory, pokud chystáte něco divočejšího.

kelímky káva

Hodí se kamkoliv
Mnoho lidí je volí na svatby do kávového koutku, na raut nebo na větší veřejné akce. Papírové kelímky se staly oblíbené, protože nepálí, udrží nápoj teplejší, a jdou zrecyklovat. Pokud podnikáte v gastronomii, určitě i vy uvítáte možnost dát hostům něco s sebou právě v designových, ale hlavně v papírových kelímcích.
Malý tip: mnoho designů se hodí na dětskou oslavu, děti milují barvy, vám ubude uklízení a navíc dodáte oslavě barevné prvky.
Z papíru máme všechno. Specializujeme se na výrobu papírových dekorací, svatebních oznámení, menu, pozvánek, zkrátka všech výrobků z papíru, které lidé kupují na svatby, oslavy a další příležitosti. U nás najdete všechno na jednom místě, nemusíte nikam chodit, a všechno zařídíte přímo z vašeho domova.

Podobné příspěvky