Vybírejte z široké škály nových mobilních domů

Mobilní domy jsou v posledních letech velkým hitem. Ten, kdo chce mít vlastní bydlení, přemýšlí nejprve zřejmě o bytu. Jenomže koupě bytu je v posledních letech nevýhodná. Cena bytu za poslední roky hodně stoupla a tak už lidé zvažují i jiné možnosti, než jenom bydlení v bytě. Další z možností je stavba domu, jenomže to vyjde na několik milionů a každý nemá tolik peněz, aby mohl do konce života splácet drahé hypotéky. Navíc je to náročné na čas pokud stavíte svépomocí nebo na opět na peníze, pokud si přizvete firmu. Možná vás teď překvapí, že právě mobilheimy jsou připravené okamžitě k odběru, protože si můžete vybírat ze skladových zásob. Obydlí jsou však nová, čistá a krásná.

výroba

Další variantou je nechat si takovýto typ domu postavit a věřte, že vás to nebude stát více než malý byt nebo garsonka někde ve městě. A za tuto cenu můžete mít vlastní soukromý objekt na parcele a žádné starosti kolem, protože vám objekt vyrobíme klidně i na zakázku, můžete si zvolit určité parametry, vyrobíme jej za velice nízkou cenu, profesionálně zajistíme přepravu až k vám na parcelu a také dohlédneme na odborné ustavení až na konečném místě.

Jednotlivé typy

Výroba mobilních domů se zaměřuje i na energetickou stránku, proto se objekty staví jako nízkoenergetické. Zateplovány jsou speciální technologií pomocí PUR pěny. Jedná se o nejlepší dosažitelný systém zateplení. Díky tomu jsou objekty připraveny ihned k používání a můžete v nich bydlet i celoročně. Takže v létě i v zimě, aniž byste nějakým způsobem mrzli.

pokoj

Představíme si jednotlivé typy:

  • Vybírat si můžete ze skladových zásob
  • Další variantou je, že si vyberete objekt, který vám na zakázku vyrobíme. Každý objekt je úplně nový a může se jednat o:
  • Lavaro
  • Relax
  • Design
  • Steel
  • Tube

Objekty mají široké možnosti využití i použití. Stačí si zvolit velikost objektu. Záleží také hodně na vaší představě, takže se dá objekt přizpůsobit.

Podobné příspěvky