Mobil pro mě

V dnešní době už má asi každý mobilní telefon. Abych se vám přiznala, tak neznám opravdu žádného člověka, který by neměl mobilní telefon. Možná tak jedna moje kamarádka, které je dvacet pět let. Absolutně nechápu, proč ona nechce mít mobilní telefon. A ona mi řekla, že jí její rodiče řekli, že mobilní telefon vysílá takové špatné vlny, které zhoršují zdraví a nejsou vůbec prospěšné. Byla jsem naprosto v šoku, když jsem tohle slyšela. Tohle je úplná pitomost. Přeci žádný mobil nemůže škodit zdraví. Když budete přemýšlet a uvažovat logicky, tak zjistíte, že každý, tedy skoro každý člověk na světě má mobilní telefon. A někdo má třeba i dva mobilní telefony. Takže si mám, že kdyby mobilní telefon opravdu hodně škodil zdraví a byl by neprospěšný, tak je logické, že to zdravotnictví zakáže. Já vím, že jsi možná říkáte, že ne, nezakáže.

V mobilu mám i navigaci.

Tady jde taky o peníze, že by to asi nikdo ani nezrušil. Jenomže si vemte, že mobilní telefon využívají i hvězdy a celebrity a VIP osobnosti, takže si nemyslete, že by mobilní telefon vydával nějaké nezdravé rádio vlny. Věřte mi, je to naprostá blbost. Možná to tak bylo dříve, když byly ještě starodávné mobily nebo telefony. Vzpomínáte si ještě na ty starodávné mobily?

Měla jsem i retro mobil.

Možná to ani nebyl mobilní telefon, ale spíše takový pevný telefon, který se nedal přenášet jako mobilní telefon. Já si to pamatuji moc dobře. Ještě jako dítě jsme u babičky měli klasický telefon, který se vůbec nedal přenášet. Mobilní telefon byl populární asi když mě bylo patnáct let. Já jsem mobilní telefon měla asi v sedmnácti letech, Byl to takový starý mobilní telefon, který dneska už je úplně passé. Nevím jak vy, ale já osobně bych si bez mobilního telefonu vůbec nedokázala sestavit život. S mobilem se probouzím a taky usínám, protože v mobilním telefonu mám taky budík, takže mobil je moje důležitá věc.