Krásně upravená za pár minut s použitím několika produktů!

Jak bylo řečeno, od určitého věku si málokterá žena může dovolit vyjít z domu nenalíčená, protože potřebuje trošku pomoci svoji pleti nejen péčí, ale i líčením. Většina z nás také každé ráno pospíchá, aby všechno stihla. Od vypravení dětí do školy po odchod do práce je to jeden velký shon a každá ušetřená minuta nám ráno pomůže. Proto i ranní rutina ve věci péče o pleť část trpí. Je třeba se tedy naučit, jak zvládnout přípravy na celý den rychle, snadno a s pár produkty, které koupíte v každé drogerii či na každém e-shopu s kosmetikou.
Jaké zboží tedy určitě vybrat, abychom ráno vypadaly vždy skvěle a upraveně?
blondýna u schodů
•        Pečující krém
Každé ráno je potřeba pleť důkladně vyčistit, ale také o ni řádně pečovat. Když už nic jiného, je denní krém vhodný pro váš typ pleti, nutností! Bez péče nebudeme mít krásnou pleť a veškeré líčení pak bude k ničemu.
•        Korektor
Bez korektoru si může dovolit žít jen ta, která má opravdu bezchybnou pleť. Ukažte nám jednu žena, která takovou pleť má po dobu 365 dnů v roce. Taková asi není. Vyberte si korektor, který vám bude sedět a vždy po vstřebání krému zakryjte nedokonalosti. Korektor řádně zapracujte, aby nebyl v podstatě vidět, ale aby kryl nedokonalosti.
pěkná bruneta
•        Pudr
Majitelky mastnějšího typu pleti by určitě pudr mít měly v každém případě. Samozřejmě je ideální, pokud už nepoužijete ráno make-up, zafixovat korektor právě pudrem. Pokud si nejste jistá vhodným odstínem, zkuste si vybrat transparentní pudr, který se přizpůsobí dokonale každé barvě pleti.
•        Řasenka
Zvýrazněné řasy krásně zvýrazní oko. Krásné oko upoutá pozornost a dodá obličeji upravený vzhled. Na denní nošení není nutné mít řasenku černou, ale můžete případně, pokud byste se v černé necítila dobře, používat i hnědou řasenku, která nepůsobí tak tvrdě, výrazně, ale řasy přesto krásně zvýrazní.
•        Růž na tvář
Tvář, která přímo volá, že jste zdravá, mladá a plná energie je to, po čem toužíme. Vybírejte proto růž na tvář, která perfektně padne k vašemu typu pleti. Nedávejte jí příliš mnoho, abyste nepůsobila dojmem carevny, ale aplikujte ji štětcem v decentním množství.