I v oblečení se dá ušetřit

Všichni, kteří byli někdy v obchodě s oblečením ví, že jsou občas doby, kdy nejsou žádné slevy, a naopak období slev, které se objevuje velmi pravidelně, je jen třeba odhadnout, kdy zrovna slevy budou. Když se podíváme, kdy se v obchodech s oblečením vyskytují slevy, zjistíme, že slevy jsou v období, kdy končí nějaká sezóna, pro kterou je specifické oblečení.

šetření

Dobrým příkladem jsou roční období, zrovna v naší zemi se nám střídají čtyři roční období, a to jsou takové čtyři hlavní sezóny, kterých se obchody drží a podle kterých jsou i slevy. V rámci jedné sezóny jsou drobné slevy, ale jen třeba na pár posledních kousků z minulé sezóny, jinak nejvíce slev a kousků bývá těsně po ukončení sezóny, tedy například po létu hned na začátku podzimu, kdy už není takové teplo a obchody zlevňují oblečení, které se nosí, když je horko. Logicky by neprodali bez slev takové oblečení v zimě, to je blbost. Naopak po zimě můžete velmi levně nakoupit například zimní bundy. Toto využijte a nakupte si bundy o kterých víte, že budou i příští rok in a módní. To většinou bývají všechny, takže se nebojte. Pokud se bojíte, vybírejte neutrální barvy.

black friday

Je tedy jasné, že se dá dost dobře ušetřit i v obchodech s oblečením, protože tyto obchody prakticky pořád mívají nějaké slevy, ale třeba nejsou zas tak velké, jak by se mohlo zdát. Když si vezmeme další způsoby, jak ušetřit, dojdeme například ke způsobu se slevovým kódem. Většinou fungují pro e-shopy, například About You slevový kupón 35%, který vám z vašeho celkového nákupu strhne 35% a máte ho celý levnější. To je výhoda! A takto to jde dělat poměrně pořád. Slevové kupóny se dají najít na mnoha stránkách, stačí jen hledat a jistě najdete to, co požadujete. Minimálně jednou za měsíc existuje nějaký takový kód, to se nebojte. A to téměř na všechny obchody, nejen na obchody s oblečením.

Podobné příspěvky