Bedny na ukládání


Je opravdu mnoho věcí, které člověk nemá, ale třeba by je potřeboval. Já jsem ale taková, že si vždycky něco umanu, že něco potřebuji, ale opravdu potom nemám sílu anebo náladu, abych si to opravdu pořídila. A tohle mě opravdu hodně štve. Myslím si, že se tomu nějak odborně říká prokrastinace. A já prokrastinuji opravdu často, i když se mi to nelíbí. Nesnáším to a vždycky si říkám, že už to dělat nebudu, ale vždycky opak je pravdou. Nemám to ráda, nicméně si ale vzpomínám, když jsme se s přítelem stěhovali a chtěli jsme udělat ještě jedno patro u nás v domě.

Díky bednám máme doma uklizeno.

A byli jsme totiž v malém domečku, který měl pouze jenom tři místnosti včetně kuchyně. Takže jsme si řekli, že si uděláme ještě dvě místnosti, kde bude právě dětský pokoj a také naše ložnice. Potřebovali jsme některé plastové bedny, do kterých budeme dávat naše věci, než se zatím nastěhujeme do ložnice místo půdy. A byla jsem ráda, že jsme na webové stránce schoellerallibert.com našli opravdu kvalitní plastové bedny. A co nás s přítelem opravdu hodně potěšilo, tak fakt, že je tam opravdu mnoho různých velikostí na výběr. My jsme si s přítelem raději koupili tu středně velikou, abychom měli jistotu, že se nám tam všechno vejde, protože opravdu není nic horšího, než když potom zjistíte, že si něco pořídíte a potom vám to vůbec nevyhovuje.

Mám doma plno místa.

A řekli jsme si, že když si pořídíme plastovou bednu větší, že to bude lepší, než když bude malá. Protože do malé přeplněné plastové bedny už nic nenacpete. Kdežto když budete mít velikou plastovou bednu, tak budete mít jistotu, že máte dostatek místa pro vaše věci. Navíc můžete to v budoucnu někdy něčím zaplnit. A kdybyste si i vy chtěli pořídit nějaký skladovací prostor, tak co by to bylo? Mnoho lidí by všechny věci uložili do sklepa, ale také lze to udělat tak, že si seženete stohovatelné boxy nebo plastové bedny, kam dáte také plno svých věcí. Navíc já mám ráda pořádek a přehled, takže jsem ráda za různé boxy a krabice.

Podobné příspěvky