Lifestyle

Pečujte o svůj mobilní telefon

Posted On
Posted By

Pořídili jste si nový mobilní telefon, ze kterého máte obrovskou radost? Ještě předtím, než ho začnete používat, zamyslete se však nad otázkou bezpečnosti. Určitě moc dobře víte, že displeje dotykových mobilních zařízení jsou velmi choulostivá a není vůbec náročné je nedopatřením rozbít. Opravy stojí tisíce korun a často se mnohem více vyplatí koupit rovnou nové zařízení než investovat do opravy. Pokud se chcete těmto komplikacím vyhnout, tak jím předcházejte, a to prostřednictvím kvalitního 3D ochranného skla. To dokáže díky svým vlastnostem udržet váš displej v plném bezpečí.

ochranný displej

Účinkuje nejenom proti rozbití

Ochranné sklo má však více funkcí, než jen bránit váš displej před prasknutím v případě pádů či nárazu. Chrání jej totiž také před škrábáním, kterému byste se jinak při běžném využívání bohužel nevyhnuli. Také bude eliminovat otisky prstů, kdy by telefon mohl působit lehce upatlaným dojmem. Jedná se zkrátka o produkt, který nabízí komplexní ochranu celé přední části vašeho zařízení.

Sklo nebo fólie?

Možná se nyní rozhodujete, jestli investujete do kvalitního skla, nebo jestli si vystačíte s obyčejnou fólií. Výhodou fólie je nízká cena, tím však veškeré výhody končí. Nepočítejte s tím, že by tato tenká plastová vrstvička dokázala eliminovat riziko rozbití displeje při pádu. Jediné, s čím vám pomůže, tak předcházet hrubším vrypům a škrábancům. Je navíc potřeba si uvědomit, že když už jste investovali tisíce korun do mobilního telefonu, tak není od věci investovat pár stovek i do kvalitního ochranného prvku, který vám ušetří v závěru spoustu peněz, a hlavně taky starostí.

ochranné sklo

Jednoduchá aplikace

Aplikace je velmi jednoduchá a zvládnete ji během pěti minut. Stačí postupovat přesně podle návodu, je nutné dbát zejména na to, abyste z displeje odstranili všechny prachové částice. Abyste navíc předešli tvorbě vzduchových bublin, je dobré sklo pokládat postupně, nikoliv jej nalepit rovnou celé a poté s ním pohybovat.

Related Post