Hod koulí, která vás srazí ke dnu

Posted On
Posted By

Toužíte po tom, zpestřit si čas s vašimi milovanými nějakou zábavou, která bude na kvalitní úrovni, a přitom pobaví všechny zúčastněné? V takovém případě, je jasnou volbou hra, které nikdo neodolá.
dráhy na bowling

BOWLINGOVÁ DRÁHA A JEJÍ PRAVIDLA

Bowling se u nás řadí mezi sportovní zábavu neboli hru, která je spíše volnočasová a ne příliš soutěživá.Tedy alespoň v případě, že mu úplně nepolehnete.
Je to svým způsobem i drsná hra, která má svá pravidla a není nutné podotknout, že je nevyhnutelné je i dodržovat.
Jaké to jsou?
1.     Hra má deset částí neboli kol.
2.     Hráč hází 2 hody (v poslední kole pouze jeden).
3.     V případě, že jsou v prvním kole shozené všechny kuželky, další hod se nekoná.
Je vhodná pro více hráčů najednou a tedy pro větší skupinu lidí, kteří se k vám v průběhu zážitkového večera přidají. Ze začátku budete potřebovat dostat takzvaný „grif“ avypilovat techniku, která vás díky zkušenostem přivede na správný způsob, jak zasáhnout všechny kuželky a vyjít ven ze hry jako vítěz.
bowling hra

PŘÍJEMNÉ POSEZENÍ, OBČERSTVENÍ A RADOST ZE HRY

Bowlingová dráha a hra vám přinese vše, co od zábavního dne nebo večera očekáváte. Díky partě milujících lidí, atmosféře, pohodě a možného posezení v průběhu hry, si rozhodně přijdete na své a budete chtít absolvovat tuto aktivitu častěji nebodokonce pravidelně.
bowlingové koule

TAK TROCHU I SRDCOVÁ ZÁLEŽITOST

V současnosti nalezete spoustu bowlingových drah, které jsou špičkově vybavené, přináší kvalitní boty, koule a možnosti, jak si užít všeho, co tam chcete zažít.
Můžete vyhledat ty menší, které jsou kouzelné svým útulným prostorem a menším počtem lidí nebo vyhledat velké středisko, ve kterém nalezete i dvacet drah najednou. Tam už o zábavu, hluk, jekot a hlasitou radost nebude nouze, protože s větším prostorem zábava zpravidla graduje. Je jen na vás, čemu dáte přednost, ale rozhodně se nenechte připravit o možnost, zkusit si ho alespoň jednou v životě zahrát, protože uvidíte, že vás chytne za srdce.