Zboží

Erotické masáže jako účinný pomocník proti chronickému stresu

Posted On
Posted By

O příznivých benefitech erotických masáží se můžete dočíst leckde, většina zdrojů se také věnuje tématu ryze křehkému a častokrát i tabuizovanému, totiž samotné intimitě a rozkoši z orgasmického vyvrcholení. My bychom vám rádi připomněli, že kromě toho vám mohou tyto techniky pomoci od depresí, smutku, deziluzí, životních zklamání a také od chronického stresu.

dívka ve spodním prádle

Chronický stres, to je pojem stále častěji se vyskytující v lékařských ordinacích a při psychologických sezeních. Lékaři a psychologové vám doporučují různé formy meditace a psychoterapie a pochopitelně i změnu stravovacího režimu, dostatek spánku, vysazení z pracovního nasazení, změnu životního stylu, ukončení problematického partnerského svazku atd. To vše je velmi účinné, ovšem na něco bychom přece jen zapomněli – na něhu, doteky, mazlení a pohlazení.

dívčí obliče

Zdá se to možná jako hloupost, ale dotýkání se těla, zvláště pak s cílem navodit sexuální napětí a uvolnění, je to, co mnohým z nás schází. Nemáme na sebe čas, sex je odbýván v ložnici jako rychlé uspokojení, ze sexuality se vytrácí pojem lásky a porozumění, a právě mazlení a něžné hlazení povrchu těla k tomu neodmyslitelně patří.

Erotická masáž Praha je kombinací vášnivých a jemných doteků na pokožce celého těla, tedy tam, kde si to klient přeje, a kde mu to dělá dobře. Nemusí jít striktně o genitálie, ale do okruhu zájmu se může zapojit i šíje, záda, stehna a lýtka a neměli bychom zapomínat ani na chodidla, která jsou skutečným zdrojem rozkoše a potěšení, když se na nich jemně tlačí na reflexní plošky. Právě proto je také footjob oblíbený i u samotných masérek. Velké oblibě se těší i body-to-body, které napodobuje partnerské objetí a vzájemný kontakt co největší plochy těla. Součástí erotických masáží může být i přikládání lávových kamenů, které uvolňuje fyzické i psychické blokády.

Related Post