Zboží

Autobusová doprava do Chorvatska

Posted On
Posted By

Těšíte se na dovolenou? Už se nemůžete dočkat, až nastoupíte a užijete si cestu? Cesta uteče jako voda. Následně se už jenom můžete těšit na krásné prostředí u moře. Jistě už se moc těšíte, až poprvé vstoupíte do moře a zaplavete si.
Abychom Vám mohli zpříjemnit cestu, máme hned několik zastávek, kde můžete nastupovat. Nově se však změnila zastávka v Brně, která je přesunutá na velké parkoviště ulic Bohunická a Teslova. Jedná se o místo, které má výbornou dostupnost. Snadno se sem dostanete městskou hromadou dopravou.

doprava

Ø Konkrétně se jedná o tramvaj linku 2 a autobus linka 50, zastávka Bohunická.
Ø Snadná je také dostupnost osobním automobilem, protože toto místo leží v těsné blízkosti dálnice D1. Vídeňská ulice navíc poskytuje snadné parkování, které můžete pro tyto účely využít .

Zastavujeme v Brně na novém místě!

· Velké parkoviště, které se nachází na soutoku ulic Bohunická a Teslova, je velice prostorné a jako dělané pro tyto účely. Můžete zde v klidu a v pohodě počkat, než přijedeme, takže vůbec nevadí, když zde budete raději o něco dříve. Znáte to pořekadlo: „Lepší dříve než později.“
· Je to blízko dálnice, takže se sem pohodlně a příjemně dostanete také osobním automobilem. Můžete využít služby parkoviště na ulici Vídeňská.
· Podívat se můžete konkrétně na mapu, kterou zde máte k dispozici, abyste si mohli udělat lepší představu o tom, kde se toto místo nachází. Už se budeme těšit, až Vás zde vyzvedneme a prožijete s námi báječnou a nezapomenutelnou dovolenou.

zmrzlina

Odjíždíme k moři

Za zábavou s dobrou náladou. Naše autobusy navíc skýtají neuvěřitelné možnosti, takže se rozhodně ani cestou nudit nebudete, ba právě naopak. Máte připojení k internetu. Přístupnou wi-fi zdarma. Také pohodlnou sedačku, kterou si můžete různým způsobem polohovat, samozřejmostí je toaleta. Těšit se můžete na televizi, ve které budeme pouštět filmy. Můžete si nastavit teplotu a v období horkých dní je zde výtečná klimatizace, která nám dopřeje příjemnou teplotu po celém prostoru autobusu. Pomocí aplikace můžete sledovat, kde se právě nacházíme, a u každé sedačky je možnost napájení mobilního telefonu.

Related Post